خنجین خبر (جدید ترن اخبار - اطلاعات و آگهی های استخدامی)

استخدام بانكها- ادارات -سازمانها -نهادها و شركت هاي دولتي ، (تعاوني) و ...

جزئیات سومین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از برگزاری سومین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس در این دانشگاه خبرداد و گفت: شرایط و جزئیات ثبت نام در این دوره به زودی اعلام می شود.
دکتر حسین کشاورز در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای سومین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی با این شیوه در دانشگاه علوم پزشکی تهران از نیمه آذرماه آغاز می شود و شرایط ثبت نام به زودی از سوی دانشگاه اعلام می شود.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


تحصیل دانشجویان 40 کشور دنیا در پزشکی ایران

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر از 40 کشور دنیا در دوره های مختلف علوم پزشکی در ایران تحصیل می کنند و ما در وزارت بهداشت شرایط این فارغ التحصیلان بعد از خروج از ایران را رصد کرده ایم.
دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آسیب فروش دوره های تحصیلی در دانشگاههای بی کیفیت خارجی گفت: صنعت مقدس آموزش نباید به یک تجارت شوم و خلاف بدل شود و خوشبختانه نظام آموزشی ما از این موضوع مبرا است و تمام مدارک علوم پزشکی از اعتبار بین المللی برخودارند. آموزش در نگاه بین المللی صنعتی است که مبادلاتی در آن انجام می شود و این مبادلات در حالت مطلوب باید پیرو اخلاقیات و قوانین باشد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


ثبت نام 2 هزار نفر در کنکور دستیاری

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه 20 آذرماه آخرین مهلت ثبت نام سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی است، گفت: تاکنون 2 هزار نفر در این دوره آزمون ثبت نام کرده اند.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان در این دوره تا 20 آذرماه فرصت دارند مدارک خود را از طریق اینترنت ارسال و در این فرصت با مطالعه دقیق سهمیه ها و کلیه فرآیندها مدارک خود را دقیق ارسال کنند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


شرایط ثبت ‌نام داوطلبان دانشجو در آزمون کارشناسی علمی کاربردی

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از امکان ثبت نام داوطلبان دانشجو در کنکور کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه خبر داد و گفت: این داوطلبان به شرط اتمام تحصیل تا بهمن ماه امسال می توانند در آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند. رجبعلی برزویی در گفتگو با مهر با بیان این خبر گفت: کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی که در حال حاضر دانشجوی مقطع کاردانی هستند، اگر بتوانند تا بهمن یا اسفندماه فارغ التحصیل شوند، مجوز ثبت نام در این آزمون را دارند.معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: ثبت نام دانشگاه از پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در اسفندماه 89 یا فروردین 90 انجام می شود و ثبت نام کنندگان در آزمون در صورت قبولی باید مدرک کاردانی یا گواهی فراغت از تحصیل خود را در هنگام ثبت نام ارائه دهند.وی اظهار داشت: از این رو ثبت نام کنندگانی که در حال حاضر دانشجو هستند در صورتی که اطمینان دارند می توانند تا زمان ثبت نام دانشگاه نسبت به اخذ گواهی فراغت از تحصیل خود اقدام کنند، مجوز ثبت نام در آزمون را دارند.

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


تصویب ارائه درس دفاع مقدس در همه دانشگاهها

گروه آزمون وسنجش : مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی گفت: درس دو واحدی آشنایی با دفاع مقدس از ترم آینده در تمامی دانشگاههای کشور برای دانشجویان دوره کارشناسی تدریس می شود و هر دانشجویی در هر رشته تحصیلی می تواند این درس را مانند سایر دروس عمومی انتخاب کند. ابوالفضل حسنی در گفتگو با مهر افزود: پیش از این تنها چند دانشگاه برای تدریس این درس اعلام آمادگی کرده بودند که هم اکنون با تصویب نهایی تمامی دانشگاهها باید نسبت به ارائه این درس به دانشجویان اقدام کنند.وی اظهار داشت: دروس اختیاری دیگری نیز به جز آشنایی با دفاع مقدس در شورای عالی برنامه ریزی در دست بررسی است که پس از تأیید توسط وزیر علوم به دانشگاهها ابلاغ می شود.مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی گفت: درس آشنایی با دفاع مقدس یک درس دو واحدی اختیاری در مجموعه دروس معارف اسلامی در گرایش انقلاب اسلامی است و هر دانشجویی در هر رشته تحصیلی می تواند این درس را مانند سایر دروس عمومی انتخاب کند.به گزارش مهر، پیش از این دانشگاههای شهید باهنر کرمان، شهید بهشتی، شهید چمران اهواز، تربیت دبیر شهید رجایی و یزد متقاضی اجرای این درس بودند.

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


ایجاد دکتری تخصصی همراه با پژوهش در حوزه زیست فناوری

معاون پژوهشی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری از ایجاد دکتری تخصصی همراه با پژوهش در این پژوهشگاه خبر داد و گفت: فارغ التحصیلان این دوره تنها به عنوان استاد در دانشگاه ها تدریس نمی کنند بلکه با راه اندازی شرکتهای دانش بنیان به فعالیت های تحقیقاتی خود ادامه می دهند.
دکتر کامبیز اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، هدف از ایجاد دوره های phD by Reserch را تکمیل چرخه ایده تا ثروت ذکر کرد و یاداور شد: در این دوره ها، واحدهای تئوری ارائه نمی شود بلکه دانشجویان طی دوره های 3 تا 3 و نیم سال در آزمایشگاه ها بر روی یکی از پروژه های تحقیقاتی مورد نیاز کشور تحقیقات انجام می دهند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


ایجاد دوره دکترای حج و زیارت

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: به دنبال ایجاد دوره دکترای حج و زیارت هستیم.
سیدعلی ریاض در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به مکه مکرمه گفت: به منظور رشد و تعالی در امور درمانی و پزشکی حج به دنبال ایجاد دوره دکترای حج و زیارت هستیم.
وی با بیان اینکه برای تحول در امور پزشکی حج، آموزش و پژوهش را در راس کارهای خود قرار داده‌ایم، گفت: تاکنون نگاه تحقیقاتی به موضوع آموزش و پژوهش جدی نبوده است و ما می خواهیم منبعد با جدیت این کار را پیگیری کنیم.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


کلید نهایی آزمون دکتری تخصصی پزشکی منتشر شد

مرکز سنجش آموزش پزشکی کلید نهایی 51 رشته دوره دکتری تخصصی (Ph.D) علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی و مواد دندانی و متقاضیان اعزام به خارج از کشور را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، کلید نهایی آزمون پس از رسیدگی به اعتراضات داوطلبان منتشر شده است و بر اساس آن اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون و معرفی برای آزمون شفاهی در روزهای 28 و 29 آذر ماه اعلام می شود.
آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دوره دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی و مواد دندانی و متقاضیان اعزام به خارج از کشور 6 آبان در 7 حوزه امتحانی در 5 شهر برگزار شد و حدود 4 هزار داوطلب در آن به رقابت پرداختند.
مصاحبه یا آزمون شفاهی پس از اعلام نتایج مرحله اول در روزهای 11 تا 16 دی ماه بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده به داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول برگزار می شود.
نتایج نهایی این دوره از پذیرش دانشجوی در مقطع دوره دکتری تخصصی (Ph.D) علوم پزشکی چهارم بهمن ماه اعلام می شود.

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۳٠
تگ ها :


استخدام فوق دیپلم به بالا در شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه

شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه؛ در چهارچوب قانون کار و تامین اجتماعی (بصورت قراردادی مدت معین) در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف؛ از داوطلبان واجد شرایط بومی استان کرمانشاه و سایر استانها (براساس تعاریف مندرج در توضیحات ذیل) طبق جدول شماره یک از طریق برگزاری آزمون کتبی؛ مصاحبه فنی/ تخصصی و روانشناختی دعوت به همکاری می نماید.
جهت اطلاعات بیشتر ،جدول رشته ها و مقاطع روی لینک زیر کلیک کنید .

http://www.taut.ir/Conditions.aspx  

 

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ٥:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٩
تگ ها :


آگهی استخدام بانک انصار 89


آخرین مهلت:
3 آذر 1389

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ٥:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٩
تگ ها :


گوگل بیش از دو هزار نیروی جدید استخدام می‌کند

شرکت گوگل قصد دارد به استخدام دو هزار نیروی جدید بپردازد تا از این طریق قدرت خود را در بازارهای جدید و هم‌چنین در رقابت با رقبایش افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گوگل که بزرگ‌ترین موتور جست‌وجوگر اینترنتی جهان است، قصد دارد نزدیک به دو هزار و 76 تن را در سراسر جهان به استخدام خود درآورد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٥:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٩
تگ ها :


استخدام اساتید با مدارک جعلی در دانشگاه تهران

بررسی مدارک علمی برخی اساتید دانشگاه تهران نشان می دهد افرادی صرفا به دلیل گرایشات سیاسی اما فاقد مدرک معتبر علمی به عضویت هیات های علمی دانشگاه در زمان دولت اصلاحات خاتمی درآمده اند.
به گزارش فرهنگ نیوز به نقل از مشرق، در هفته گذشته پس از آن که مشخص شد محسن میردامادی با پرونده کارمندی در دانشگاه تهران مشغول تدریس بوده است، ادامه پیگیری ها نشان می دهد خواهر یکی از چهره های جریان سبز نیز با مدرک دکتری غیر معتبر به عضویت هیات علمی دانشگاه تهران درآمده است.
وی در دانشکده علوم اجتماعی مشغول به تدریس بوده است که پس از معلوم شدن مدرک غیر معتبر وی، پرونده این فرد به کمیته انضباطی ارجاع و حکم اخراج وی صادر شده است.
همچنین گفته می شود مدرک تعداد دیگری از چهره های سبز که مشغول تدریس در دانشگاه تهران هستند ، غیرمعتبر و دارای ایرادات اساسی است.

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٩
تگ ها :


راه‌اندازی آزمایشگاه ملی پیام نور خارج تهران

رئیس مرکز آزمایشگاهی ملی و قطبی دانشگاه پیام نور از آغاز اقدامات مکان یابی آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور و راه اندازی این آزمایشگاه در خارج از تهران و در یکی از استانهای مرکزی کشور خبر داد.
داود حاج حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر افزود: آزمایشگاه ملی پیام نور با تجهیزاتی پیشرفته برای انجام آزمایش هایی ویژه جهت استفاده کلیه دانشجویان واحدها و مراکز پیام نور در سراسر کشور که نیازمند دسترسی به این تجهیزات هستند راه اندازی می شود.
وی درباره محل راه اندازی آزمایشگاه ملی پیام نور گفت: این آزمایشگاه در یکی از استانهای مرکزی کشور منهای تهران راه اندازی می شود تا رفت و آمد به آن از کلیه نقاط کشور راحت تر صورت گیرد.

رئیس مرکز آزمایشگاهی ملی و قطبی دانشگاه پیام نور افزود: ارتقای سریع و دقیق سطح کیفی، ساماندهی و تجهیز آزمایشگاهها و ایجاد آزمایشگاههای ملی و قطبی در دانشگاه پیام نور از خواسته های رئیس دانشگاه است.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1190790

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٩
تگ ها :


دولت ناظران کشاورزی استخدام می کند

ناظران کشاورزی می توانند در قالب شرکتهای خدمات فنی و مهندسی کشاورزی به صورت خصوصی سازماندهی شده و مشکلات حقوقی خود را پیگیری کنند.
وزیر جهادکشاورزی با اشاره به رشد 2 برابری آبیاری های نوین در بخش کشاورزی گفت: درطول برنامه پنجم توسعه، تدابیری برای استخدام ناظران کشاورزی اندیشیده شده و بکارگیری آنها در اولویت است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٥
تگ ها :


یک استثناء برای پذیرش دانشجوی دکتری/ وزارت علوم به یک دانشگاه مجوز داد

دانشگاه سمنان به تازگی با مجوز وزارت علوم آزمونی را برای پذیرش دانشجوی دکتری برگزار کرده در حالیکه این وزارتخانه چندی پیش پذیرش دانشجوی دکتری را تنها به شیوه جدید و به صورت نیمه متمرکز اعلام کرده بود.

علی خیرالدین در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید برگزاری آزمون دکتری در دانشگاه سمنان گفت: آزمون دکتری دانشگاه سمنان به تازگی برگزار و نتایج نهایی مصاحبه با داوطلبان نیز اعلام شده است و پذیرفته شدگان نهایی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 90 - 89 ثبت نام می شوند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٥
تگ ها :


دانشجویان دکتری بیمه عمر می‌شوند

جام جم آنلاین: مدیرکل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال پیگیری هستیم که دانشجویان دکتری بیمه عمر شوند تا درصورت فوت به خانواده آنها پول پرداخت شود.

دکتر حسن مسلمی نایینی در گفت‌وگو با ایسنا، از پیگیری برای به سرانجام رسیدن بحث بیمه دانشجویان دکتری خبر داد و گفت: در حال حاضر دانشجویان تنها تحت پوشش بیمه صندوق رفاه هستند اما درنظر داریم که دانشجویان دکتری از تسهیلات بیشتر بیمه استفاده کنند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٥
تگ ها :


تاریخ انتشار نتایج آزمون دکتری تخصصی مهندسی هسته‌ا‌ی

گروه آزمون وسنجش : چهارمین آزمون دکتری تخصصی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌یی و اولین آزمون دکتری تخصصی مهندسی هسته‌یی این پژوهشگاه برگزار شد. به گزارش ایسنا، روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌یی اعلام کرد: چهارمین آزمون دکتری تخصصی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌یی و اولین آزمون دکتری تخصصی مهندسی هسته‌یی این پژوهشگاه روز جمعه 21 آبان بر اساس مجوز صادره شده از سوی وزارت علوم تحقیقات و فن‌آوری در سه گرایش چرخه سوخت هسته‌یی، رآکتور و پرتوپزشکی برگزار شد. بنا بر این گزارش، در این آزمون تعداد زیادی از فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی ارشد در رشته‌های مرتبط شرکت کردند. هم‌چنین تعداد داوطلبان شرکت‌کننده در این آزمون نسبت به دوره‌های قبل بی‌سابقه بوده است. نتایج این آزمون در نیمه دوم آذر ماه سال جاری اعلام خواهد شد

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٥
تگ ها :


آغاز ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور


معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت نام برای پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد مراکز بین‌المللی کیش و عسلویه این دانشگاه خبر داد و گفت: داوطلبان این دوره‌ها تا 15 روز دیگر برای ثبت نام فرصت دارند.
آفتاب: معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت نام برای پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد مراکز بین‌المللی کیش و عسلویه این دانشگاه خبر داد و گفت: داوطلبان این دوره‌ها تا 15 روز دیگر برای ثبت نام فرصت دارند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٥
تگ ها :


توسعه ظرفیت پذیرش دانشجویان خارجی در دوره های تحصیلات تکمیلی پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به بازنگری همکاریهای بین المللی در حوزه آموزش از تسهیل در جذب دانشجویان خارجی در دوره های تحصیلات تکمیلی رشته های علوم پزشکی خبر داد.
دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ظرفیت های واقعی دانشگاههای علوم پزشکی برای رقابت، جلب دانشجو در رشته های تحصیلات تکمیلی و در دوره های تخصصی در حاضر محدود است که نیاز به بازنگری دارد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


اختصاص سهمیه 20 درصدی به داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون دکتری

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری از امسال، از بررسی اختصاص سهمیه 20 درصدی به داوطلبان شاهد و ایثارگر در این آزمون خبر داد.
حسینعلی علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهارکرد: درصدد هستیم تا در آزمون نیمه‌ متمرکز دکتری که قراراست ازامسال اجرایی شود، هم درمرحله آزمون کتبی که توسط سازمان سنجش برگزار می شود و هم در گزینش نهایی دانشگاه‌ها، سهمیه 20 درصدی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر در نظرگرفته شود، مشروط بر اینکه این افراد حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


فراخوان جذب نیروی پسادکترا در برخی از رشته های خاص

مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران؛با هدف ارتقای سلامت در زمینه بیوتکنولوژی،اقدام به فراخوان جذب نیروی پسادکترا در برخی از رشته های خاص می کند.
صدیقه ذاکری ،عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:اصطلاح "پسادکترا "در مورد فارغ التحصیلان دکترا به کار می رود و به این معنی است که این فارغ التحصیلان مدتی در آزمایشگاه مشغول فعالیت و تحقیق شده و با شیوه کار در این محیط آشنا می شوند.
وی گفت:این نیروها در صورتی که در مدت فعالیت در آزمایشگاه های مورد نظر،عملکرد خوبی داشته باشند؛می توانند در بخش بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران مشغول به کار شوند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


اعلام نتایج نهایی آزمون دکترای دانشگاه پیام‌نور دهه اول آذرماه

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور گفت: نتایج نهایی آزمون دکترای دانشگاه پیام‌نور حداکثر تا دهه اول آذرماه اعلام می‌شود.
محمدهادی امین‌ناجی، رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون دکترای دانشگاه پیام‌نور حداکثر تا دهه اول آذرماه اعلام می‌شود، افزود: 311 داوطلب در آزمون دکترای دانشگاه پیام‌نور دعوت به مصاحبه شدند که از این تعداد 117 نفر پذیرش نهایی شدند.
وی با بیان اینکه دانشجویان دوره دکترای دانشگاه پیام‌نور تحصیل خود را از نیمه دوم سال تحصیلی آغاز می‌کنند، گفت: آزمون نوبت هشتم دکترای تخصصی دانشگاه پیام‌نور 25 تیر در 2 نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


استخدام دیپلم به بالا در شرکت دالین مهر

ازجوانان فعال و با انگیزه درمشاغل زیر دعوت به همکاری می نماید :

ردیف مدرک تحصیلی رشته تحصیلی شغل مورد نظر تخصص و توانایی حداکثر سن جنسیت حداقل سابقه تعداد محل خدمت
1 کاردان کد B1- مامور خرید یا بازرگانی خارجی
- مرد و زن 3 - -تهران
2 کد B2 - رییس فروش
- مرد و زن 3 - -تهران
3 دیپلم کدB3- فروشنده مویرگی
- مرد و زن - - -کرج
نحوه تماس:
متقضایان درخواست خود را به شماره فاکس 88206527 -021 یا پست الکترونیک info@dalinmehr.com
ارسال نمایند ذکر کد شغل مورد درخواست الزامی می باشد .
آخرین مهلت:
29 آبان 1389

بازار کار

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


استخدام سوم راهنمایی تا فوق لیسانس در نیروی زمینی ارتش

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل و تامین نیروی انسانی خود از جوانان متخصص به صورت پیمانی، کارمند استخدام می‌نماید.
رشته‌های مورد نیاز:‌
- کارشناسی ارشد / زبان انگلیسی - زبان فرانسه - نرم‌افزار رایانه- سخت افزار رایانه- زبان روسی - آمار- شیمی- مکانیک (خودرو)
- کاردان / برق (قدرت) - عمران(عمران) - رایانه(نرم‌افزار)- کشاورزی
- دیپلم و سیکل / کمک کار بهداشتی - سیم کش برق - باغبان - مکانیک خودرو - متصدی خشک شویی - تعمیرکار دستگاه‌های حرارتی و برودتی

نحوه تماس: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه 9 نشریه "دوبار در هفته نامه بازارکار" به شماره 571 مورخ 22/آبان 1389 مراجعه نمایند.

آخرین مهلت:
25 آبان 1389          بازار کار

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


استخدام مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 4 نفر از واجدین شرایط را به شرح ذیل از طریق آزمون و انجام سایر مراحل قانونی دعوت به همکاری می نماید.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


مهلت ثبت نام استخدامی سما تمدید شد

سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی جهت تکمیل کادر اداری، مالی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و خدماتی مورد نیاز خود در مدارس، آموزشکده های فنی و حرفه ای، حوزه دبیرخانه های مناطق و معـاونت امور سمـا واحدهای تابعـه تعـداد محدودی نیروی انسانی زن و مرد را با شرایط زیر جهت اشتغـال به صورت قراردادی تمام وقت دعوت به همکاری می نماید. داوطلبان می توانند پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعلام شده نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی حداکثر تا تاریخ 1389/8/28 اقدام نمایند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت مهندسین مشاور در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر فنی خود تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق مصاحبه حضوری پذیرش می نماید.
از علاقمندان به فعالیت (تمام وقت) دعوت می شود نسبت به ارسال رزومه کاری به آدرس پست الکترونیک info@akshenco.ir یا فاکس ۸۸۵۰۵۵۲۱-۰۲۱ اقدام نمایند.
- مهندسی ابزار دقیق
- مهندس برق
- مهندس صنایع
مدارک مورد نیاز:مدرک تحصیلی، سوابق کاری ، با داشتن حداقل یکسال سابقه کاری در نفت ، گاز و پتروشیمی

منبع : بازار کار

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


مجوز ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در دکتری تخصصی علوم پایه

دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت با تصویب آیین نامه دوره MD Ph.D با هدف تربیت دانشمندان پزشک و فعال در عرصه تولید، امکان ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی را در دوره دکتری تخصصی رشته های علوم پایه فراهم کرد.
دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با مهر افزود: مجوز پذیرش دانشجو در این دوره صادر شده است و دانشگاه علوم پزشکی تهران نخستین برگزار کننده این دوره خواهد بود.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٤
تگ ها :


آگهی استخدام شرکت لورچ تولید کننده لوازم خانگی

با توجه به سوابق کاری و مدرک تحصیلی خود در لیست شغل های موجود، عنوان شغل مورد نظر خود را انتخاب نمائید.
پس از وارد شدن به صفحه فرم استخدام، آن را با دقت تمام پر نمائید.

http://lorchco.ir/fa/jobs/

مهلت تماس:30/9/1389

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢۳
تگ ها :


استخدام 6 میلیون نفر برای سرشماری"چین"!

چین برای سرشماری جمعیتش که پیشتر یک میلیارد و سیصد میلیون نفر اعلام شده است شش میلیون را به طور موقت استخدام کرده است.
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه پنج تلویزیون فرانسه ، سرشماری که از اول نوامبر آغاز شده و قرار است روز شنبه آینده به پایان برسد.
مشکلی که در این سرشماری وجود دارد این است که دقیق نباشد زیرا در بسیاری از مناطق دور افتاده چین و در روستاها ، خانواده ها با زیر پا گذاشتن سیاست تک فرزندی، دو یا حتی سه فرزند دارند و این افراد هیچگاه حاضر نیستند فرزندهای دوم و سوم خود را در این سرشماری شرکت دهند زیرا در این صورت باید مالیات بدهند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


جذب 10 عضو هیات علمی با درجه دکتری امسال در دانشگاه پیام نور ایلام

دانشگاه برای تاسیس مقاطع بالاتر با کمبود مدرس در مقطع دکتری روبروست .

رییس دانشگاه پیام نور ایلام گفت: تا پایان امسال10عضو هیات علمی با مدرک تحصیلی دکتری جذب این دانشگاه می شوند که در ارتقای سطح علمی دانشگاه بسیار موثر است.
دکتر الیاس نورایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی ایسنا، اظهارکرد: طی دو سال اخیر50عضو هیات علمی به این دانشگاه جذب شده‌اند که این تعداد تا پایان امسال به60 نفر افزایش می یابند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


ایجاد دکتری تربیت مربی معارف اسلامی

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی از برگزاری جلسه شورای آموزشی این دانشگاه برای بررسی راه اندازی دوره دکتری رشته ای با عنوان "تربیت مربی معارف اسلامی" خبر داد.
حجت الاسلام دکتر سید صدرالدین شریعتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر گفت: بخشی از ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری رشته تربیت مربی معارف اسلامی به مربیان معارف اسلامی اختصاص پیدا می کند تا به صورت بورسیه در این مقطع دکتری ادامه تحصیل دهند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


وضعیت پذیرش دانشجوی علوم انسانی در کنکورهای سال 90

مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی با توضیح وضعیت پذیرش دانشجو در رشته های علوم انسانی در کنکورهای سراسری و کارشناسی ارشد آینده گفت: کمیته هایی در حال بازنگری دروس علوم انسانی هستند که پیش بینی می کنیم تا تابستان آینده گزارش نهایی در این زمینه ارائه شود.
ابوالفضل حسنی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: ظرفیتهای کنکور سراسری و کارشناسی ارشد نسبت به سال گذشته با توجه به بحث بازنگری در رشته های علوم انسانی هیچ تفاوتی نمی کند و مانند گذشته انجام می شود ما تنها برای دانشگاههایی که برای اولین بار می خواهند اقدام به راه اندازی این رشته ها بکنند ظرفیت را منوط به بازنگری کرده ایم.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


ثبت نام آزمون دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد تا روز شنبه 22 ‌آبان تمدید شد.

حسین توکلی معاون سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای داوطلبان که موفق نشدند در آزمون دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد در مهلت مقرر ثبت نام کنند ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند حداکثر تا ساعت 24 روز شنبه 22 آبان با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش و آگاهی از شرایط آزمون در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام کنند.
توکلی تصریح کرد: این مهلت به مدت 2 روز تمدید شده و دیگر قابل تمدید نیست

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


قبولی های دانشگاه پیام نور درآزمون کارشناسی ارشد نسبت به سایر دانشگاه ها چشمگیر

به گزارش خبرنگار ایلنا درآران وبیدگل درادامه جلسه نیز حجت الاسلام سید محمد موسوی امام جمعه شهرستان آران وبیدگل نیز ضمن تشکر از توجه مسئولین دانشگاه پیام نور به مرکز آران و بیدگل گفت : ساختمان آموزشی و سوله ورزشی نیاز به اعتبارات ویژه دارد که امید است با عنایت مسئولین استان این اعتبار تامین و عملیات ساختمانی آن هرچه سریعتر آغاز گردد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


پذیرش دانشجو در رشته روانشناسی مثبت‌گرا در دانشکده علوم حدیث

سرپرست دانشکده علوم حدیث از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی مثبت گرا از سال آینده در این دانشکده خبر داد و گفت: سرفصل دروس این رشته توسط دانشکده علوم حدیث طراحی و توسط وزارت علوم تصویب شد.
حجت الاسلام هادی صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: دانشکده علوم حدیث درخواست راه اندازی مقطع دکتری رشته های تفسیر و فلسفه اخلاق را نیز به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کرده و در صورت تصویب از سال آینده در مقطع دکتری این رشته ها دانشجو پذیرفته می شود.
سرپرست دانشکده علوم حدیث افزود: در حال حاضر دکتری رشته مدرسی معارف اسلامی تنها رشته دکتری دانشکده علوم حدیث است که در آن دانشجو پذیرش شده است.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1190241

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


راه‌اندازی دوره‌های تحصیلات تکمیلی فرماندهی و کنترل در دانشگاه مالک‌اشتر

دبیر کنفرانس ملی انجمن فرماندهی و کنترل ایران (C4I)اعلام کرد: با اجرایی شدن طرح مطالعاتی مدیریت بحران، موفق به اخذ مجوز برای راه اندازی دوره های تحصیلات تکمیلی "فرماندهی و کنترل" در دانشگاه های مالک اشتر و صنعتی شریف شدیم.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی فتوت احمدی صبح امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح چهارمین کنفرانس ملی انجمن فرماندهی و کنترل ایران، دراین باره افزود: در دوره ای 6 ماهه، طرح مطالعاتی مدیریت بحران را با شبکه ای کردن سامانه مخابرات و با همکاری تعدادی از دانشجویان و استادان دانشگاه صنعتی شریف اجرایی کردیم.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٢
تگ ها :


استخدام رصدخانه ملی ایران 89

 رصدخانه ملی ایران به منظور تکمیل کادر اداری و فنی خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند

 

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۳:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


آخرین مهلت ارائه مدارک نمره زبان برای داوطلبان آزمون دکتری تخصصی پزشکی

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت آخرین مهلت برای تکمیل مدرک زبان انگلیسی برای داوطلبان آزمون دکتری تخصصی رشته‌های پزشکی را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، آن دسته از داوطلبان که به علت عدم آماده شدن مدرک معتبر زبان صرفاً نمره خود را در سایت مرکز سنجش اعلام کرده اند، باید در تاریخهای 24 و 25 آبان ماه جاری نسبت به اسکن و ارسال مدرک زبان خود از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام کنند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


آغاز ثبت‌نام آزمون جایابی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور از شنبه

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت از آغاز ثبت‌نام هفدهمین دوره آزمون جایابی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور از22 آبان ماه خبر داد.
دکتر اکبر فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آزمون جایابی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور 11 آذر ماه در تهران، گفت: داوطلبان واجد شرایط باید مدارک لازم را از 22 تا 26 آبان ماه جاری به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی ارسال کنند.
وی با بیان اینکه واجدین شرایط توسط مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی می‌شوند، اظهارکرد: کارت ورود به جلسه آزمون از9 آذرماه توزیع می‌شود.
http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1651048&Lang=P

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


کاهش جمعیت دانشجویی در مهندسی/ سیر نزولی رغبت زنان به مهندسی

یونکسو با همکاری 120 کارشناس به تازگی گزارشی در رابطه با کاهش آمار ورودی دانشجویان رشته های مهندسی در دانشگاههای جهان و مشکلات حاصل از این کاهش را منتشر کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، جهان امروز بیش از پیش به راه حلهای مهندسی برای رفع مشکلات بزرگی از فقر گرفته تا تغییرات آب و هوایی نیاز دارد. بسیاری از کشورها هنوز با کمبود نیروی جوان تحصیل کرده مخصوصا زنان تحصیل کرده در رشته های مربوط به موضوعات مهندسی روبرو هستند. این مسئله باعث شده تا آینده مهندسی با توجه به مسئله فرار مغزها بخصوص در کشورهای توسعه یافته به خطر بیافتد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


رشته ‎های جدید کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی مالک اشتر

با هماهنگی و پیگیریهای معاونت تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی مالک اشتر مجوز پذیرش دانشجو در دوره‎ کارشناسی ارشد رشته‎های الکترونیک،مخابرات ، کنترل ، مواد مرکب ، MBA ، هوافضا (جلوبرندگی ) و الکترواپتیک مواد (انتخاب و شناسائی مواد ) مهندسی شیمی ، هوافضا (مهندسی فضائی ) در سال تحصیلی 85-1384 را از وزارت علوم دریافت نمود و مقرر گردید تا دوره‎های فوق در دفترچه ‎های کنکور درج گردد.
همچنین شرایط، گزینش دانشجو در سال 85-1384 توسط این معاونت تهیه و به سازمان سنجش ارسال گردیده و مقرر گردید دانشگاه 3 برابر ظرفیت دانشگاه اعلام نتیجه نماید و پس از بررسی‎های لازم اسامی افراد مورد قبول را به سازمان سنجش اعلام نماید.
http://www.mut.ac.ir/Sem/Seminar2/mainSem.htm

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شریف از میان دانشجویان ممتاز دوره‌ کارشناسی

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شریف از میان دانشجویان ممتاز دوره‌ کارشناسی دانشگاه‌ها
فرصت متقاضیان برای ارائه فرم درخواست تا 26 آبان است
دانشگاه صنعتی شریف از میان دانشجویان ممتاز دوره‌ کارشناسی دانشگاه‌ها، بدون آزمون دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرش می‌کند.
به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دانشگاه صنعتی شریف ازمیان دانشجویان ورودی 86 و دو رشته‌ای‌های 85 سایر دانشگاه‌ها تعداد محدودی دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون می‌پذیرد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


اصلاح مواد امتحانی رشته مطالعات جهان

سازمان سنجش آموزش کشور مواد امتحانی و ضرایب رشته امتحانی مجموعه مطالعات جهان را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، در رشته امتحانی مجموعه مطالعات جهان کد 1131 گرایش مطالعات آمریکای شمالی با ضرایب و مواد امتحانی زبان انگلیسی (3)، نظریه های علوم اجتماعی (3)، تاریخ آمریکا (به زبان انگلیسی) (2) و روش تحقیق در علوم اجتماعی (2) از قلم افتاده است.
داوطلبان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال 90 که در رشته مطالعات جهان کد 1131 ثبت نام کرده اند می توانند پس از آزمون در صورت مجاز به انتخاب رشته شدن کدهای این گرایش را انتخاب کنند.
پذیرش در این رشته امتحانی بصورت شرایط خاص، همراه با مصاحبه خواهد بود.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1187808

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


آگهی بورس تحصیلی خارج از کشور دانشگاه صنعتی کرمان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی کرمان به منظور تقویت و تکمیل کادر هیأت علمی خود، با استناد به دستورالعمل شماره 35945/1/42 مورخ4/8/89 وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مبنی بر اعزام دانشجو به خارج از کشور ، اقدام به بورس دانشجویان واجد شرایط می نماید.علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام به سایت اینترنتی اداره کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرسwww.iranscholarship.net مراجعه کنند.
http://www.kgut.ac.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=137&Itemid=119

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


آگهی استخدام در نیروگاه اتمی بوشهر 89

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی جهت اشتغال در نیروگاه اتمی بوشهر دعوت به همکاری می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این شرکت نیروی انسانی مورد نیاز خود را از میان فارغ‌التحصیلان واجدشرایط و از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه جذب می‌نماید.
رشته‌های تحصیلی اعلام شده جهت همکاری مکانیک، شیمی، کامپیوتر، برق، فیزیک، فوریت‌های پزشکی و امور اداری (در مقطع کاردانی)، برق، صنایع، کامپیوتر، مکانیک، هسته‌ای،‌ متالوژی مواد، فیزیک، شیمی، امور اداری، مدیریت، روان‌شناسی، امور مالی، بهداشت، مترجمی زبان انگلیسی، روابط‌عمومی  و اطلاع‌رسانی و پزشک عمومی یا طب کار می‌باشد.
متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ 29/8/89 به نشانی www.IRANeep.ir مراجعه نمایند.

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


آگهی استخدام سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه‌ای از جذب تعدادی نیروی انسانی مرد از طریق مصاحبه و گزینش خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این سازمان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد برای اشتغال در دانشگاه دعوت به همکاری می‌نماید.
دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم چاپ و یا سابقه کار چاپ و مدرک لیسانس مرتبط با چاپ روزنامه، چاپ، برق، الکترونیک و مکانیک از جمله شرایط جذب اعلام شده است.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی در ادامه مطلب روی تصویر آگهی کلیک نمایند .

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


استخدام درنیروی زمینی ارتش 89

نیروی زمینی ارتش در مقاطع مختلف تحصیلی استخدام می‌کند
نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل و تامین نیروی انسانی خود استخدام می‌‌نماید.
کارکنان مورد نیاز از میان دانش آموختگان دانشگاهی و دارندگان مدرک دیپلم و سیکل از طریق برگزاری مصاحبه به صورت پیمانی جذب می شوند.
نحوه تماس:
دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در رشته های زبان انگلیسی،زبان فرانسه،نرم افزار و سخت افزار رایانه، زبان روسی ، آمار ، شیمی ، مکانیک ، کاردانی برق،عمران ،رایانه ،کشاوزی و دیپلم و سیکل و جهت مشاغل خدماتی و فنی دعوت به همکاری می شود.
متقاضیان می توانند برای دسترسی به اطلاعیه کامل استخدامی به صفحه 6 شماره 569 نشریه بازارکار مورخ 15/8/89 مراجعه نمایند.
ثبت نام داوطلبان کارمندان علمی و هیات علمی حداکثر تا 27/8/89 و کارمندان تجربی 25/8/89 خواهد بود.
آخرین مهلت:
27 آبان 1389

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


استخدام جهاد دانشگاهی استان مرکزی

معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی جهت تکمیل کادر خود نیاز به نیروی انسانی به صورت قراردادی دارد:

1- زیست - سلولی تکوینی/ دکترا/ کارشناسی ارشد
بافت شناسی- جنین / دکترا/ کارشناسی ارشد
بیولوژی سلولی مولکولی با گرایش ناباروری/ دکترا/ کارشناسی ارشد (یک نفر از رشته‌های فوق)
2- پرستار: کارشناسی - زن - (یک نفر)
3- علوم آزمایشگاهی :  کارشناسی / کاردانی - مرد/ زن - (دو نفر)
4- مامایی: کارشناسی- زن (یک نفر)

مدارک مورد نیاز:
کپی سوابق تحصیلی، کپی شناسنامه، کپی کارت پایان خدمت
تصویر کارت ملی - عکس 3×4 ، 3 عدد - آدرس کامل و شماره تلفن - رزومه علمی
نحوه تماس:
متقاضیان می‌توانند رزخواست و سوابق فعالیت‌های علمی (رزومه) خود را به امور اداری جهاد دانشگاهی واحد استان مرکزی صندوق پستی 719 ارسال نمایند.
ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های 2217414 و دورنگار 2217426 تماس حاصل فرمایید.
آخرین مهلت:
22 آبان 1389

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


تسهیلات ویژه دولت براى اجراى طرح‌هاى خوداشتغالی در استان تهران

هیات وزیران بانک مرکزی جمهوری اسلامی ‌ایران را موظف کرد؛ مبلغ دویست میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه برای پرداخت به متقاضیان واجد شرایط در استان با معرفی استانداری طی سال‌های 1389 و 1390 اختصاص دهد. هیات دولت با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر و به منظور توسعه و رشد اشتغال در کشور، با اختصاص بیش از یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های خوداشتغالی استان تهران موافقت کرد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٩:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها :


اعلام نحوه گزینش نهایی آزمون کارشناسی ‌ارشد

خبرگزاری فارس: معاون سازمان سنجش آموزش کشور نحوه گزینش نهایی آزمون کارشناسی‌ارشد سال 89 را اعلام کرد.
حسین توکلی، معاون سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: گزینش نهایی در هر یک از رشته‌های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد از بین داوطلبانی که حد نصاب نمره علمی لازم را بر اساس مواد آزمون احراز کرده باشند، با توجه به ضوابط مربوط انجام خواهد شد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۸
تگ ها :


شرایط ادامه تحصیل دکترای تخصصی خارج از کشور

خبرگزاری فارس: مدیرکل اداره بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دستور‌العمل اعطای بورس تحصیلی دوره دکترای تخصصی خارج از کشور را اعلام کرد.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حسن مسلمی نائینی مدیر‌کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم با اعلام شرایط ادامه تحصیل دکترای تخصصی خارج از کشور اظهار داشت: بر اساس این دستور‌العمل داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۸
تگ ها :


استخدام کارشناس نرم افزاری

شرکت چارگون از متخصصین فعال در حوزه‌های زیر با حداقل 2 سال سابقه فعالیت دعوت به همکاری می‌نماید:
1- تیم کاری در حوزه تحلیل و طراحی (کسب و کار – نرم‌افزار) با مشخصات زیر:

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۸
تگ ها :


اعلام ضریب تاثیر نشریات علمی پژوهشی و علمی ترویجی

معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری میانگین ضریب تاثیر 521 نشریه علمی پژوهشی و علمی ترویجی نمایه شده در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) در سالهای 1386تا1388 را اعلام کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری بر طبق مصوبه شورای راهبری پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) امتیاز و اعتبار علمی نشریات بر اساس اعتبار علمی داده شده از طرف وزارتخانه های علوم ، تحقیقات و فناوری ، بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، حوزه علمیه قم و ضریب تاثیر نشریات مشخص می شود و این امتیاز و ارزش علمی می تواند در احتساب امتیازات علمی مولفان مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۸
تگ ها :


افزایش 30 درصد مقرری دانشجویان دکتری

مدیر کل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال پیگیری هستیم که دانشجویان دکتری بیمه عمر شوند تا درصورت فوت به خانواده آنها پول پرداخت شود.
دکتر حسن مسلمی نایینی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، از پیگیری برای به سرانجام رسیدن بحث بیمه دانشجویان دکتری خبر داد و گفت: در حال حاضر دانشجویان تنها تحت پوشش بیمه صندوق رفاه هستند، اما درنظر داریم که دانشجویان دکتری از تسهیلات بیشتر بیمه استفاده کنند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٧
تگ ها :


پذیرش دانشجوی ارشد رشته زیست فناوری پزشکی در مؤسسه آموزش عالی طب انتقال خون

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پذیرش شش دانشجوی رشته زیست فناوری پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد در مؤسسه آموزش عالی طب انتقال خون موافقت کرد.
به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، دکتر مهریار حبیبی رودکنار مدیر گروه زیست فناوری پزشکی مؤسسه آموزش عالی طب انتقال خون در این زمینه اظهارکرد: این رشته مجموعه‌ای از دانش‌ها و فنون برگرفته شده از علوم زیستی است که با رویکرد حفظ و ارتقاء سلامت جامعه بشری به تولید فرآورده‌های حیاتی ارزشمند و ارائه خدمات متنوع بهداشتی و درمانی از جمله روش‌های تشخیص مولکولی می پردازد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٧
تگ ها :


آغاز ثبت‌نام آزمون دانشگاه علمی کاربردی از23 آبان

معاون سازمان سنجش از آغاز ثبت نام آزمون دوره‌های مختلف دانشگاه جامع علمی کاربردی از23 آبان ماه خبر داد.
دکترحسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون‌های دوره کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از23 آبان ماه، گفت: مهلت این ثبت‌نام تا30 آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org ادامه دارد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٧
تگ ها :


موافقت با تاسیس 25رشته تحصیلی جدید در دانشگاهای کشور

شورای گسترش آموزش عالی با تاسیس 25 رشته تحصیلی جدید در مقطع دکتری ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته در دانشگاهای کشور موافقت نمود .

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری ،با تصویب شورای گسترش آموز ش عالی رشته تربیت بدنی با گرایش های فیزیولوژی ورزشی ، آسیب شناسی ورزشی و مدیریت ورزشی در مقطع دکتری در دانشگاه بوعلی سینا و رشته های مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مواد گرایش شکل دهی فلزات و مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی در دانشگاه صنعتی مالک اشتر واحد اصفهان ، تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش روانشناسی ورزشی در دانشگاه تهران ، مهندسی شیمی گرایش فرآوری و انتقال گاز در پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران ، مهندسی هوافضا گرایش مهندسی فضایی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر ،مهندسی عمران گرایش راه وترابری در دانشگاه ارومیه ، مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و گرایش ترویج و آموزش کشاورزی در دانشگاه کشاورزی و علوم طبیعی رامین و زبان و ادبیات فارسی گرایش ادبیات مقاومت در دانشگاه اصفهان و فقه مقارن در جامعه المصطفی العالمیه تاسیس می شوند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٧
تگ ها :


دستور اکید ریاست جمهوری در استخدام 23 هزار پرستار

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: دولت باید با تقبل بار مالی استخدام پرستاران آن را در قالب لایحه برنامه پنجم توسعه بگنجاند و به وعده خود عمل کند.
به گزارش سلامت نیوز مسعود پزشکیان در گفت و گو با خبرنگار نظام پرستاری، افزود: اگر پیشنهاد استخدام پرستاران در لایحه برنامه پنجم توسعه آمده باشد در قالب برنامه گنجانده می شود اما بحث استخدام 23 هزار پرستار از مدت ها قبل عنوان شده و دستور اکید رئیس جمهوری را نیز برای اجرا در پی دارد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٦
تگ ها :


استخدام سیکل دیپلم تا کارشناسی ارشد در نیروی زمینی ارتش

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل و تأمین نیروی انسانی خود از بین جوانان متخصص، مؤمن و متعهد با شرایط و امتیازات زیر به صورت پیمانی وفق ماده 33 ق آجا کارمند (علمی و تجربی و هیات علمی وفق ماده 38 ) استخدام می نماید.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٦
تگ ها :


ارائه روشی برای استفاده کامل از پایان‌نامه‌های دانشجویی به صورت آنلاین

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به ارائه سرویس جدید در نمایشگاه الکامپ گفت: این سرویس در واقع استفاده کامل‌تر از پایان‌نامه‌های دانشجویی است که به احتمال زیاد در دهه فجر آغاز به کار می‌کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، سید امید فاطمی با اشاره به برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیکی و با بیان اینکه در این نمایشگاه نتیجه فرآیند ثبتی را ارائه خواهیم کرد، اظهار داشت: در حال حاضر اطلاعات پایان‌نامه‌ها در پایگاه اطلاعاتی به روز است و پایان‌نامه‌هایی که به عنوان مثال چند روزی از دفاع آنها گذشته بعد از اطمینان از تایید آن توسط دانشگاه در پایگاه ثبت می‌شوند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٦
تگ ها :


آغاز ثبت‌نام اینترنتی آزمون دستیاری پزشکی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با تشریح شرایط ثبت‌نام سی ‌وهشتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی، گفت: ثبت‌نام در آزمون دستیاری از ساعت 18 امروز آغاز می‌شود.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به مهلت ثبت‌نام تا20 آذرماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjesh.ir افزود: مشمولین سهمیه مازاد مناطق محروم، تسهیل ادامه تحصیل نخبگان، استعدادهای درخشان و استعدادهای برتر، مشمولین سهمیه رزمندگان که به عنوان پرسنل نیروهای مسلح از سهمیه مذکور استفاده می‌کنند باید از 18 آبان ماه مدارک لازم را به صورت اینترنتی ارسال کنند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٢:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٦
تگ ها :


آغاز ثبت‌نام آزمون مدرک معادل کارشناسی‌ارشد از فردا

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از اغاز ثبت نام آزمون مدرک معادل کارشناسی ارشد از فردا در سراسر کشور خبر داد و افزود: داوطلبان از روز یکشنبه 16 آبان‌ماه سال‌جاری منحصراً از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش لغایت پنج‌شنبه 20آبان‌ماه سال‌جاری نسبت به ثبت‌نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.
حسین توکلی گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آخرین مهلت تکمیل فرم الکترونیکی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 89 روزهای شبنه 15 آبان‌ماه و یکشنبه 16 آبان‌ماه است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٦
تگ ها :


سهمیه ‪ ۲۰‬درصدی برای داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون دکتری

تهران - مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بررسی اختصاص سهمیه ‪ ۲۰‬درصدی به داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون نیمه متمرکز دکتری خبر داد.
حسینعلی علیخانی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت : درصدد هستیم که در آزمون نیمه متمرکز دکتری که از امسال به اجرا در می آید هم در مرحله آزمون کتبی که از سوی سازمان سنجش برگزار می‌شود و هم در گزینش نهایی که توسط دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد سهمیه ‪ ۲۰‬درصدی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر درنظر گرفته شود مشروط به اینکه این افراد، حداقل ‪ ۸۰‬درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٦
تگ ها :


استفاده اساتید پیمانی از بورس دکترا؛ با اختلاط دانشجویان به سبک غربی مخالفیم

خبرگزاری فارس: دانشجو با تاکید بر اینکه با اختلاط دانشجویان به سبک غربی مخالفیم، گفت: هرگز به دنبال تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها نبوده و نیستیم.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سومین سفر استانی هیئت دولت به خراسان شمالی با حضور در جمع اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های این استان، ضمن آشنایی با مسائل و در‌خواست‌های آنان به تمامی سوالات مطرح شده پاسخ داد و همچنین راهنمایی‌های لازم در زمینه‌های مختلف آموزش عالی را ارائه کرد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٥
تگ ها :


دستور احمدی نژاد برای استخدام ‌١۵ هزار فرزند ایثارگر

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تلاش و شجاعت احمدی‌نژاد یادگاری از شهداست.
به گزارش ایسنا، مسعود زریبافان در آیین دیدار ریاست‌جمهوری با خانواده شهدا در بجنورد افزود: تلاش و شجاعت احمدی‌نژاد آثاری است از آن چه که در جنگ و دفاع مقدس به مسوولان انتقال داده شده است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٥:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٥
تگ ها :


جزئیات اصلاحات اساسنامه دانشگاه آزاد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی اصلاحات لازم را بر روی اساسنامه دانشگاه آزاد انجام داد بزودی این اساسنامه به امضای ریاست شورای یعنی رئیس جمهور می رسد و پس از آن برای اجرا به دانشگاه آزاد ابلاغ خواهد شد.

منصور کبگانیان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به اینکه رئیس قوه قضائیه و برخی دیگر از مسئولین نیز در جلسه شب گذشته شورا حضور داشتند، این اصلاحات به تأیید رسید و دیگر نیازی نیست که اصلاحات به تأیید نهاد دیگری برسد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٥:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٥
تگ ها :


جذاب‌ترین رشته‌های دانشگاهی برای دختران

معاون ارتباطات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بیشترین تعداد دانشجویان پسر در گروه‌های برق و عمران و دختران در گروه‌های حسابداری، علوم تربیتی و مشاوره تحصیل می‌کنند.
بابک نگاهداری معاون ارتباطات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو بافارس با اعلام این مطلب افزود: بر اساس اطلاعات حاصل از اطلس ملی آموزش کشور که توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با همکاری وزارتین علوم و بهداشت تهیه شده، بیش از یک سوم دانشجویان کل کشور در شش گروه حسابداری، کامپیوتر، برق، حقوق، عمران و علوم تربیتی و مشاوره مشغول تحصیل‌اند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٥
تگ ها :


استخدام کارشناس در اویک

نفت نیوز: طی اطلاعیه‌ صادره از جانب مدیر منابع انسانی شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت(اویک) مشاغل مورد نیاز این شرکت در رشته‌های تخصصی برق و ابزار دقیق، برنامه‌ریزی، توسعه سیستم‌ها، توسعه نرم‌افزار و بازرگانی و خرید خارجی، همراه با شرایط احراز در هر یک اعلام شده است.

به گزارش نفت نیوز، افراد واجد شرایط می‌توانند رزومه خود را به آدرس employment@oiecgroup.com ارسال نموده یا از طریق سایت این شرکت اطلاعات مورد نیاز را ارایه نمایند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٥
تگ ها :


استخدام بانک ملت 89

بانک ملت به منظور تامین نیروی انسانی واحد حسابرسی داخلی خود تعداد محدودی را استخدام می نماید.
این بانک ازمتقاضیان ذکور ساکن تهران،از طریق مصاحبه حضوری در رده های سرپرست ، حسابرس ارشد، حسابرس وکارشناس IT دعوت به همکاری می نماید.
بر این اساس ، از دارندگان مدرک لیسانس یا فوق لیسانس حسابداری، مدیریت صنعتی ، مدیریت بازرگانی ، بانکداری، مهندسی یا مدیریت فناوری اطلاعات (IT) دعوت به همکاری می شود.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٥


تذکر یک نماینده نسبت به پذیرش دانشجوی پولی در دانشگاههای دولتی

نماینده تهران در مجلس پذیرش دانشجوی پولی در دانشگاههای دولتی را خلاف قانون اساسی و موجب اضرار به بخش خصوصی دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، مهدی کوچک زاده در جلسه علنی روز سه شنبه و در حین بررسی جزئیات لایحه برنامه پنجم توسعه در اخطار قانون اساسی تصویب بندی از ماده 24 لایحه برنامه پنجم مبنی بر پذیرش دانشجوی پولی در دانشگاه دولتی را خلاف اصل 40 قانون اساسی خواند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱
تگ ها :


افزایش 20 درصدی ظرفیت تحصیلات تکمیلی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده 19 لایحه برنامه پنجم، دولت را مجاز کردند تا به منظور دستیابی به جایگاه دوم علمی و فناوری در منطقه و تثبیت آن تا پایان برنامه پنجم، بازنگری آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی به نحوی که تا 50 درصد امتیازات پژوهشی اعضای هیات علمی معطوف به رفع مشکلات کشور باشد، را انجام دهد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱
تگ ها :


تسهیل تبدیل وضعیت استخدامی مربیان پیمانی و رسمی آزمایشی

معاون آموزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گفت : براساس مصوبه مورخ 15 تیرماه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی ، تبدیل وضعیت استخدامی مربیان پیمانی و رسمی آزمایشی تسهیل شد.
به گزارش آریا به نقل ازروابط عمومی وزارت علوم، حسین نادری منش افزود :با تصویب این شورا مربیانی که در تاریخ 1/10/1387به صورت پیمانی یا رسمی آزمایشی دراستخدام دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی بوده اند به شرط داشتن حداقل ماندگاری سنوات استخدامی و همچنین کسب حداقل امتیازات تعیین شده تبصره 1 ماده 9 دستورالعمل اجرایی جذب و تبدیل اعضای هیات علمی ، و یا ارتقا به مرتبه استادیاری ، بدون لزوم به احراز مرتبه دانشیاری تبدیل وضعیت می یابند.

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱
تگ ها :


چهار رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور گیلان راه اندازی شد

رشت - خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه پیام نور استان گیلان از راه اندازی چهار رشته تحصیلی زبان و ادبیات فارسی، مدیریت منابع انسانی، آموزش زبان انگلیسی و جغرافیای شهری در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.

محمد دوستار در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه در سال تحصیلی جدید شش هزار دانشجوی جدید در این دانشگاه پذیرش شده اند، افزود: هم اکنون تعداد دانشجویان مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور گیلان 38 هزار نفر است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱
تگ ها :


جزئیات استخدام ممتازان دانشگاهی و افراد عادی در وزارت نفت

معاون وزیر نفت با تشریح جزئیات استخدام افراد عادی و ممتازان دانشگاهی در وزارت نفت، گفت: تا پایان سالجاری در مجموع یکهزار نفر جذب صنعت نفت خواهند شد.

علیرضا میرمحمد صادقی در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت استخدام در وزارت نفت در سالجاری، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون استخدام ممتازان دانشگاهی در وزارت نفت آغاز شده است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱
تگ ها :


ECO trade and Development Bank استخدام بانک

The Econimic Cooperation Organizition Tradeand Development Bank, headquartered in Istanbul-Turke is looking forqualified candidate experienced in banking and IT fields for its headquarter office .

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱
تگ ها :


آگهی استخدام رشته های مختلف توسط کاریابی دانشمند

کاریابی دانشمند با مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی
از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:
۱ – کارشناس بازرگانی خارجی – خانم و آقا – حداقل ۲ سال سابقه کار در زمینه LC
2 – مهندس عمران نقشه برداری – حداقل ۱ سال سابقه کار – آقا
۳ – کارشناس صنایع غذایی – مسول تغذیه حداقل ۵ سال سابقه کار – سن ۳۵ الی ۴۰ سال – آقا
۴ – مهندس مکانیک / صنایع ماشین آلات صنعتی – حداقل ۷ سال سابقه کار در زمینه ماشین آلات صنعتی – CM
5 – حسابداری خانم و آقا – حداقل ۲ الی ۳ سال سابقه کار – آشنا به همکاران سیستم
۶ – مهندس کامپیوتر – IT – حداقل ۴ سال سابقه کار شبکه
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کاریابی دانشمند به آدری:
تهران – پایین تر از میدان ولیعصر – کوچه ولدی – پلاک ۷۳ – طبقه دوم – واحد ۴ مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۹۴۱۹۳۲ و ۸۸۹۳۵۷۳۸ تماس حاصل فرمایند.
بازار کار

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱


120 هزار نفر در دوره های ترمی دانشگاه جامع پذیرفته می شوند

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد:
120 هزار نفر در دوره های ترمی دانشگاه جامع پذیرفته می شوند
رجبعلی برزویی گفت:دانشگاه جامع علمی کاربردی تعداد 120 هزار نفر را در دوره های ترمی کاردانی،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش می کند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۳:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٠
تگ ها :


آزمون استخدام 500 نفر در سازمان انتقال خون به زودی برگزار می‌شود

رئیس سازمان انتقال خون گفت: آزمون استخدام500 نفر در این سازمان به زودی برگزار می‌شود اما کمبود نیرو در سازمان انتقال بسیار بیش از این میزان است.

حسن ابوالقاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در خصوص استخدامی‌های انتقال خون اظهار داشت: معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری پس از پیگیری‌های وزیر بهداشت با در اختیار قرار دادن 500 نیرو به سازمان انتقال خون موافقت کرد و آن را ابلاغ کرد.
وی با بیان اینکه به زودی آزمون ورودی این 500 نفر را برگزار خواهیم کرد تصریح کرد: این موضوع برای ما بسیار با اهمیت بود چرا که نیاز قابل توجهی به تأمین نیروی خود در استان‌های محروم کشور داشتیم و در این ابلاغیه خوشبختانه به این استان‌ها توجه زیادی شده است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۳:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٠
تگ ها :


استخدام سوم راهنمایی تافوق لیسانس به تعداد 300 نفر در مدارس سما وابسته به دانشگا

سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی جهت تکمیل کادر اداری، مالی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و خدماتی مورد نیاز خود در مدارس، آموزشکده های فنی و حرفه ای، حوزه دبیرخانه های مناطق و معـاونت امور سمـا واحدهای تابعـه تعـداد محدودی نیروی انسانی زن و مرد را با شرایط زیر جهت اشتغـال به صورت قراردادی تمام وقت دعوت به همکاری می نماید. داوطلبان می توانند پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعلام شده نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی حداکثر تا تاریخ 1389/8/20 اقدام نمایند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٠
تگ ها :


آگهی استخدام ۲۵ نفر فوق دیپلم و لیسانس در یک شرکت مهندسی بازرگانی

شرکت مهندسی بازرگانی جهت تولید ماشین های آتش نشانی و نجات، نیاز به تخصص های زیر با آشنایی به زبان انگلیسی دارد:
- مهندس مکانیک در زمینه طراحی ۵ نفر
- تکنسین ابزار دقیق جهت سیم کشی داخل ماشین و رفع نواقص مربوطه ۵ نفر
- تکنسین مکانیک با سابقه در زمینه تعمیرات و نگهداری پمپ ۵ نفر
- مهندس الکترونیک جهت مهندسی فروش بخش اعلان حریق، مسلط به زبان انگلیسی ۵ نفر
لطفاً رزومه کاری خود را به فکس ۸۸۵۲۷۸۴۱ – ۰۲۱ یا
info@narfoamkar.com ارسال نمایید
بازارکار

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۳:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٠
تگ ها :


استخدام تعدادی از رشته های کارشناسی در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تأمین نیروی انسانی خود از دارندگان مدرک کارشناسی ذکور در رشته های مشروحه زیر بصورت پیمانی دعوت به همکاری می نماید.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۳:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٠
تگ ها :


استخدام لیسانس در شرکت صنعتی داداش برادر مهندس بیوک

شرکت صنعتی داداش برادر مهندس بیوک
جهت تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر با حقوق ومزایای مکفی
جهت همکاری دعوت بعمل می آورد.
کارمند اداری : لیسانس / آقا - حداکثر سن 30 سال - داشتن ضامن معتبر
کارمند بازرگانی : لیسانس / آقا - حداکثر سن 30 سال - داشتن ضامن معتبر و مسلط به زبان انگلیسی
نحوه تماس:
واجدین شرایط می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن 8 - 66795950-021 تماس حاصل نموده و برای تکمیل فرم گزینش از مورخه 04/08/89 با همراه داشتن یک قطعه عکس همه روزه به آدرس جاده قدیم کرج-میدان شیرپاستوریزه- جنب لبنیات پگاه - شرکت صنعتی داداش برادر مهندس بیوک مراجعه فرمایند.
آخرین مهلت:١١/٠٨/١٣٨٩
منبع :بازار کار

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۸
تگ ها :


استخدام بانک دى آبان 89

بانک دى به منظور تامین نیروى انسانى مورد نیاز ستاد مرکزى و شعب در دست افتتاح خود در تهران و مراکز کلیه استان ها ، دعوت به همکارى مى نماید .
استخدام از میان دارندگان مدرک کارشناسى حسابدارى، علوم بانکى، آمار، ریاضى کاربردى، مهندسى کامپیوتر، مهندسى فن آورى اطلاعات، علوم کامپیوتر، مترجمى زبان انگلیسى، کارشناسى ارشد مدیریت بازرگانى، اقتصاد، مدیریت اجرایى، علوم اجتماعى، تبلیغات و بازاریابى، مدیریت مالى و دارندگان مدرک دیپلم با داشتن سوابق قابل قبول تخصصى و مدیریتى صورت مى پذیرد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۸
تگ ها :


بانک قوامین استان البرز استخدام می کند

بیما- بانک قوامین با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس دررشته های مورد نیاز، در محدوده جغرافیایی استان البرز استخدام نماید...
به گزارش بیما- بانک قوامین با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس دررشته های مورد نیاز پس از کسب موفقیت درمراحل آزمون کتبی،مصاحبه،گزینش و ... در محدوده جغرافیایی استان البرز استخدام نماید.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۸
تگ ها :


استخدام در گروه طراحی پارس استایل

گروه طراحی پارس استایل جهت افزایش خدمات خود در نقاط مختلف ایران
اقدام به جذب تعدادی کارشناس فروش می نماید .
شرایط همکاری :
۱- دارا بودن اطلاعات اولیه از اینترنت و وب سایت
۲- روابط عمومی بالا
زمینه فعالیت گروه :
۱- طراحی و برنامه نویسی تحت وب
۲- ایجاد و راه اندازی وب سایت
۳- طراحی و تولید سی دی های مالتی مدیا
افراد واجد شرایط می توانند رزومه خودرا به آدرس ( jobs@parsstyle.com ) ارسال نمایند .

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۸
تگ ها :


برگزاری آزمون استخدامی ارشاد استان بوشهر در دی ماه امسال

خبرگزاری فارس: رئیس امور اداری اداره کل ارشاد اسلامی استان بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی ارشاد استان بوشهر در دی ماه امسال خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، سردار عالی‌پور شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر فعالیت‌های گسترده و زیادی در دستور کار دارد و در تمام ایام سال شاهد فعالیت شبانه‌روزی کارکنان این اداره هستیم.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۸
تگ ها :


جزئیات جدید آزمون متمرکز دکتری

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از نهایی شدن آیین نامه آزمون نیمه متمرکز دکتری خبر داد و با تشریح جزئیاتی از این آزمون تحصیلات تکمیلی گفت: در این آزمون از 3 تا 5 درس تخصصی مشترک امتحان گرفته خواهد شد.
حسین نادری منش با حضور در غرفه مهر در هفدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها در گفتگو با مهر افزود: آیین نامه دکتری در دست بررسی توسط وزیر است و هفته آینده آیین نامه کلی ابلاغ می شود.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۸
تگ ها :


جزییات بورس خارج از کشور وزارت علوم 89

مدیرکل بورس وزارت علوم: ثبت‌نام بورس دکتری90 از شنبه آغاز می‌شود .
حداکثر سن برای ثبت‌نام متقاضیان32 سال است
مدیر کل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام شرایط بورس سال90 از شروع ثبت نام بورس سال آینده از روز شنبه هشتم آبان ماه خبرداد و گفت: ثبت نام به صورت اینترنتی و از طرق سایت وزارت علوم به نشانی www.msrt.ir امکان پذیر است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٥
تگ ها :


استخدام عضو هیات‌علمی در دانشگاه آزاد اندیمشک

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک از آمادگی این واحد برای جذب و استخدام اعضای هیات علمی پیمانی تمام‌وقت و نیمه‌وقت خبر داد.
به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه خوزستان، جعفر ملک محمدی در این زمینه اظهارکرد: دانشگاه جهت تکمیل کادر هیات علمی خود از تمامی نخبگان و افراد متخصص و متعهد که دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکترا و یا دانشجوی دکترا هستند، جهت تدریس و استخدام دعوت به همکاری می‌کند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٥
تگ ها :


سمینار رایگان مثبت اندیشی و موفقیت طلبی ، مدیریت مالی فردی وتوانگری

گروه مالی کار برای زندگی در راستای ارایه خدمات فرهنگی به هموطنان اقدام به برگزاری سمینار رایگان مثبت اندیشی و موفقیت طلبی ، مدیریت مالی فردی وتوانگری نموده است.
جهت رزرو می توانید با شماره های 88063197 و 88210538 تماس بگیرید.
آدرس وب سایت:
www.workforliving.com

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٥
تگ ها :


شبکه بهداشت و درمان جنوب تهران پزشک و پرستار استخدام می کند

شبکه بهداشت و درمان جنوب تهران از پزشکان و پرستاران دعوت به همکاری می کند.
به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا - منطقه علوم پزشکی تهران، شبکه بهداشت و درمان جنوب تهران در راستای راه اندازی واحدهای غربالگری دیابت شهری در مراکز بهداشتی درمانی تحت پوشش، از پزشکان دارای پروانه مطب تهران و پرستاران دارای پایان طرح به صورت قراردادی دعوت به همکاری می کند.
گفتنی است؛ علاقه مندان به همکاری در طرح غربالگری دیابت شهری در مراکز بهداشتی درمانی تحت پوشش این شبکه می توانند با شماره تماس 66480134 تماس بگیرند. در ضمن حوزه فعالیت شاغلان در محدوده مناطق شهرداری 10،11،16،17و 19 خواهد بود.

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٥
تگ ها :


آگهی استخدام مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در تخصصهای ذیل جهت همکاری دعوت بـه عمل می آورد
دکترای تخصصی :در رشته های بیوتکنولوژی ، ژنتیک مولکولی – زیست شناسی با گرایش مولکولی – کشاورزی با گرایش مولکولی – میکروبیولوژی با گرایش مولکولی – بیوشیمی – میکروبیولوژی – زیست شناسی گیاهی
کارشناسی ارشد :در رشته های میکروبیولوژی ، بیوشیمی ، شیمی آلی و شیمی تجزیه
نحوه تماس:علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن : ۴-۸۸۵۲۵۳۸۲ تماس حاصل نمایند.
آخرین مهلت:۸۹/۸/۱۱
منبع :بازار کار

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱٠:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٥
تگ ها :


ثبت نام متقاضیان دریافت بورس دکتری خارج وزارت علوم از ‪ ۸‬آبان آغاز می شود

تهران - مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، زمان آغاز ثبت نام متقاضیان دریافت بورس برای تحصیل در دوره دکتری تخصصی خارج از کشور سال ‪ ۱۳۹۰‬این وزارتخانه را از هشتم آبان ماه امسال اعلام کرد.

حسن مسلمی نایینی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: تمام مراحل ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان برای دریافت بورس تحصیلی دکتری خارج سال ‪ ۱۳۹۰‬به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و تقاضاهای کتبی از سوی وزارت علوم، بررسی نخواهد شد.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٤
تگ ها :


استخدام بیش از 100 عضو هیات‌علمی در دانشگاه آزاد اندیمشک

دانشگاه آزاد اندیمشک بیش از 100 عضو هیات‌علمی جذب می‌کند
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک از آمادگی این واحد برای جذب و استخدام اعضای هیات علمی پیمانی تمام‌وقت و نیمه‌وقت خبر داد.
به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه خوزستان، جعفر ملک محمدی در این زمینه اظهارکرد: دانشگاه جهت تکمیل کادر هیات علمی خود از تمامی نخبگان و افراد متخصص و متعهد که دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکترا و یا دانشجوی دکترا هستند، جهت تدریس و استخدام دعوت به همکاری می‌کند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٤
تگ ها :


آگهی استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاددان- موسسه مالی و اعتباری عسکریه به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز در ادارات مرکزی و شعب خود، از افراد واجد شرایط مرد در شهر تهران دعوت به همکاری می نماید . بدیهی است شروع همکاری منوط به قبولی در آزمون کتبی و طی مراحل استخدامی موسسه، انجام مصاحبه تخصصی و گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی می باشد . اعتقاد به ارزش آفرینی در حد اعلاء برای مشتریان و سهامداران ، آشنائی با فناوری اطلاعات و ارتباطات ، داشتن روحیه تحول آفرینی ، خلاقیت ، نوآوری و تسلط بر امور اجرائی کار در ادارات مرکزی و شعب بر حسب شغل مورد تقاضا ، مورد تاکید و توجه ویژه موسسه خواهد بود.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٤
تگ ها :


صدور مجوز استخدام 141 متخصص برای اداره راه استان گلستان

صدور مجوز استخدام 141 متخصص برای اداره راه استان/
11 تصمیم دولت برای حل مشکلات زیربنایی حمل و نقل گلستان

خبرگزاری فارس: هیئت وزیران وزارت راه را موظف کرد با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس ‌جمهور و همکاری استانداری و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، نسبت به اجرای 11 تصمیم جهت رفع مشکلات حمل و نقل استان گلستان اقدام کند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٤
تگ ها :


اعلام شرایط جذب و بکارگیری مشاوران تحصیلی در مدارس

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش روز شنبه در اطلاعیه ای شرایط جذب و بکارگیری مشاوران تحصیلی در مدارس را اعلام کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این وزارتخانه براساس شیوه نامه صادره از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، از میان معلمان مجرب و با سابقه رسمی و پیمانی در رشته‌های مرتبط، جهت ارائه خدمات مشاوره‌ای در مدارس با در نظر گرفتن شرایطی، اقدام به جذب مشاوران تحصیلی می‌کند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٤
تگ ها :


فراکسیون قرآن و عترت استخدام پنج هزار معلم قرآن را به مجلس پیشنهاد کرد

تهران- رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد استخدام پنج هزار معلم قرآن از سوی این فراکسیون مطرح شده است که در حال پیگیری است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، لاله افتخاری روز یکشنبه در همایش مدیران یک هزار مدرسه قرآن شهر تهران افزود: طرح استخدام پنج هزار معلم قرآن از چندین ماه قبل مطالبه ما در فراکسیون قرآن و عترت بوده است که در حال حاضر از سوی مجلس در حال پیگیری است.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ٦:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٤
تگ ها :


ممنوعیت تدریس اساتید با مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاهها لغو شد

رییس سازمان سنجش کشور از پذیرش اساتید در دانشگاهها با مدرک کارشناسی ارشد خبر داد وگفت: با دستور وزیر علوم ممنوعیت جذب پذیرش هیات علمی بامدرک کارشناسی ارشد لغوشده ودانشگاهها می‌توانند درصورت نیاز از این نیروها استفاده نمایند.
روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی به نقل از محمد حسین سرورالدین در نشست هیات نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان اردبیل گزارش داد: امسال سه هزار نفرعضو هیات علمی جدید جذب دانشگاهها می‌شوند.
وی افزود: امسال ‪ ۹۰۰‬هزار نفر داوطلب آزمون کارشناسی ارشد داشتیم ولی مراکز آموزش عالی ما فقط می‌توانند ‪۱۰۰‬هزار نفر را پذیرش کنند و با توجه به سیاست وزارت علوم در گسترش مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری، ما در این خصوص نیزباید با توسعه تحصیلات تکمیلی ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را افزایش دهیم.
سرورالدین با بیان اینکه هم اکنون ‪ ۲۰۰‬هزار صندلی خالی در دانشگاههای کشور وجود دارد، گفت: با این وضعیت حیطه انتخاب برای دانشجویان بیشتر می شود و با توجه به رقابت به وجود آمده کیفیت آموزش عالی کشور نیز رشد می کند.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱
تگ ها :


اخبار جدید دکتری - داوطلبان دکتری برای ثبت‌نام به مدرک آزمون زبان نیاز ندارند

اخبار جدید از آزمون دکتری
رییس سازمان سنجش:ثبت‌نام آزمون تا اواسط آبان انجام می‌شود
مدیرکل گسترش وزارت علوم:داوطلبان برای ثبت‌نام به مدرک آزمون زبان نیازندارند
رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به نهایی شدن آیین نامه آزمون متمرکز دکترای تخصصی از ابلاغ آیین‌نامه جدید به زودی خبر داد.
دکتر محمد حسین سرورالدین در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به زمان ثبت‌نام آزمون دکترای تخصصی، گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری دکتری حداکثر تا اواسط آبان ماه انجام می‌شود.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱
تگ ها :


فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه بین المللی چابهار

فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه بین المللی چابهار

دانشگاه بین المللی چابهار در راستای انجام وظایف و رسالت علمی و فرهنگی در منطقه آزاد چابهار و به منظور تکمیل کادر هیأت علمی خود، از فارغالتحصیلان، متخصصین و فرهیختگان دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور با مدرک دکتری جهت استخدام دعوت می نماید.

ادامه مطلب   
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱
تگ ها :


تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان

تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان

باتوجه به تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان عضو هیئت علمی دانشگاه از تاریخ 27/7/89 لغایت 29/7/89 خواهشمند است در تاریخ مذکور برای ثبت نام به سایت http://www.msrt.ir مراجعه نمائید.

http://www.aui.ac.ir/لیستها/Announcements/DispForm.aspx?ID=256

  
نویسنده : مدیر ; ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱
تگ ها :